Home » Czarter jachtów motorowych Mazury, Giżycko

Nasza działalność polega nie tylko na czarterze żaglówek ale również wypożyczaniu jachtów motorowych i szybkich motorówek i skuterów wodnych. Nie wszyscy turyści chcą czynnie spędzać swój urlop na żaglach, wolą leniwy wypoczynek na hause bocie. Mazury przyciągają swym urokiem ogromne rzesze ludzi.

Wszystkich marzących o przeżyciu wielkiej wakacyjnej przygody na jeziorze zapraszamy do nas. Oferujemy wynajem żaglówek i czarter jachtów motorowych. Mazury to doskonałe miejsce na pierwsze lekcje pływania łodzią, ale jest to także miejsce idealne na pływające wycieczki. Żeglowanie po mazurskich jeziorach podczas wschodu i zachodu słońca to niezapomniane przeżycie. Zachęcamy wszystkich do sprawdzenia tego osobiście i zapraszamy na czarter jachtów motorowych Mazury.

Czarter jachtów motorowych Mazury

Nasza firma czarteruje bardzo wygodne i bezpieczne jachty motorowe. Ich nowoczesne pokłady  są stworzone tak, żeby bez problemu mogli wejść na nie ludzie młodsi jak i starsi. Łodzie mają bardzo funkcjonalne konstrukcje. Te o większych kształtach posiadają ster strumieniowy co pozwala łatwo manewrować dużym jachtem w porcie. Obszerne pokłady słoneczne umożliwiają wygodne wylegiwanie się na świeżym powietrzu. Mimo dużych rozmiarów łodzi silnik ma bardzo niskie spalanie paliwa, jednakże nie jest to motorówka lecz house boot, który płynie maksymalnie 35-40 km/h po wodzie.

Urlop na jachcie motorowym to ogromna przyjemność. Możemy spędzić go rodzinnie lub zaprosić na wyprawę przyjaciół. Jachty są bezpieczne i bardzo luksusowo wyposażone posiadają zamykane kabiny, ogrzewanie nadmuchowe, ciepłą i zimną wodę, prysznic, lodówkę, radio,TV+ DVD. Zabierając w rejs zapas jedzenia i picia nie trzeba wracać na noc do portu. Poznanie dzikiej przyrody nie dostępnej od strony lądu to nie lada przygoda. Oglądanie zwierząt będących w naturalnych rezerwatach mazurskich z pokładu jachtu motorowego to ogromna atrakcja. Za jaką musimy płacić w miejskim zoo.

 

Czarter jachtów motorowych Mazury
Poniżej mogą Państwo zobaczyć nasze łodzie motorowe tzw. house boat -y przygotowane do czarteru:

 

Nautika 1000


czytaj więcej…

Futura 860


czytaj więcej…

Futura 36


czytaj więcej…