Home » news » VIII MAZURSKIE TARGI SPORTÓW WODNYCH – 4-6 WRZEŚNIA 2015


VIII MAZURSKIE TARGI SPORTÓW WODNYCH – 4-6 WRZEŚNIA 2015

Już po raz ósmy zapraszamy na kolejną edycję Mazurskich Targów Sportów Wodnych do Giżycka – do portu Stranda nad jeziorem Kisajno.

W tym roku zostały wybudowane całkowicie nowe pomosty pływające, dzięki czemu liczba miejsc w porcie prawie się podwoiła. Umożliwiło nam to wydzielenie osobnego pomostu na jachty cumujące longside.

Tradycyjnie już targi będą połączone z posezonową giełdą jachtów i sprzętu pływającego. Każdy posiadacz używanego silnika, sztormiaka, kotwicy, żagli i innych drobiazgów – może swój sprzęt na terenie targów sprzedawać bezpłatnie. Oczywiście po wcześniejszym zgłoszeniu i wyznaczeniu miejsca.

Wstęp na nasze targi oczywiście również jest bezpłatny.

Jest to jedyne miejsce w Polsce, gdzie można na wodzie przetestować przed zakupem kilkaset jachtów zarówno nowych jak i używanych. W porcie znajduje się tablica ogłoszeń, na której można będzie zapoznać się z ofertami jachtów przeznaczonych do sprzedaży – stojących w okolicznych portach lub okolicznych posesjach.

W sobotni wieczór zapraszamy na koncert szantowy w tawernie.

Tekst pobrany ze strony: http://targi.mazury.info.pl

Informacje przekazała Państwu firma SAILING & YACHTING. Luksusowy czarter jachtów żaglowych i motorowych w Giżycku na Mazurach.