Home » news » XIV Hip Hop Festiwal Mazury 2015

XIV FESTIWAL HIP HOP MAZURY 6-8.08.2015 w Giżycku

Zapraszamy na 14- tą edycję „Mazury Hip Hop Festiwal” do Giżycka. To już czternasta edycja tego kultowego ,największego w Polsce święta kultury Hip Hop
Wystąpią między innymi : O.S.T.R., DonGuralesko, Molesta, Peja, Łona&Webber, Pokahontaz, Włodi a także kontrowersyjny, bijący wszelkie rekordy popularności Gang Albanii. Prowadzenie tradycyjnie Proceente i Numer Raz. Rozdane zostaną po raz trzeci „Złote Felgi „ za płytę roku oraz całokształt twórczości, odbędzie się po raz 13-ty wielka bitwa Freestyle o Twierdzę Boyen.
Zapraszamy na trzy dni i noce niezapomnianych wrażeń w murach starej pruskiej Twierdzy. Bilety i karnety do nabycia na ticketpro, biletin , bilet, kup bilecik oraz w punktach sprzedaży na Mazurach (Informacja Turystyczna, ul. Wyzwolenia, Centrum Podróży, ul. Dąbrowskiego, Kantyna Boyen ul.Turystyczna 1, G.C.K. ul.Konarskiego 8)
Miejsce: Twierdza Boyen w Giżycku
Data: 6-8.08.2015
materiały organizatora

Informacja do przeczytania w całości na stronie: http://gizycko.wm.pl/289242,XIV-Mazury-Hip-Hop-Festiwal.html#ixzz3hkqmdKEO

Informacje przekazała Państwu firma SAILING & YACHTING. Luksusowy czarter jachtów żaglowych i motorowych w Giżycku na Mazurach.